Szafy do zabudowy

Szafy wnękowe są bardzo praktycznym sposobem na urządzanie wnętrza. W przeciwieństwie do tradycyjnych mebli można je łatwo dopasować do pomieszczenia, w którym to pozwalają na maksymalne wykorzystanie posiadanej powierzchni. Bogata paleta kolorów wypełnień, mnogość kształtów i wzorów okuć dają nieograniczone możliwości kreacji wnętrz. Duży wybór rączek oraz profili wykończeniowych sprawia, iż nasza oferta stwarza szerokie możliwości łączenia różnego rodzaju i grubości wypełnień w jednym systemie np. szkła i płyty. Drzwi w szafach wnękowych mogą być w systemie aluminiowym anodowanym i drewnopodobnym lub stalowym lakierowanym i drewnopodobnym dla grubości płyt 10mm i 18mm, przeszklone lacomatem, lacobelem i z lustrami. Nowością na rynku są przeszklenia drzwi szaf wnękowych szybami z nadrukowaną grafiką lub zdjęciami dostępnymi w katalogu lub dostarczonymi przez klienta. Ważną cechą naszych systemów jest prowadzenie dolne łożyskowane zapewniające cichy i lekki przesuw drzwi. Firma Remontex proponuje dwie opcje zakupu drzwi przesuwnych do szaf wnękowych.
Pierwszy z nich to zakup okuć i wypełnień jako osobnych części i złożenie ich samodzielnie przez klienta, a potem ich montaż w domu. Odpowiedzialność za prawidłowość wszystkich wymiarów ponosi klient.
Druga opcja to zakup gotowych drzwi wykonanych przez firmę Remontex na podstawie podanych przez klienta wymiarów posiadanej wnęki. Zadaniem klienta jest tylko łatwy ich montaż w posiadanej wnęce.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą w działach „Drzwi gotowe” i „Okucia

Galeria wykonanych przez nas szaf.

Szafka wisząca

Szafa zdrzwiami przesuwnymi

Drzwi ramiakowe przesuwane do szafy z samodomykaczem

Zabudowa kaloryfera

Pozostałe artykułyZabudowa kaloryfera

Galeria realizacji


Post a Comment