ROZKRÓJ ON-LINE

NIE WYCHODŹ Z DOMU !

Skontaktuj się z nami.
Zrobimy projekt, wycenę i rozkrój on-line.

Stolarnia Firmy Remontex dysponuje nowoczesnymi maszynami do cięcia, oklejania, frezowania oraz nawiercania płyt meblowych. Powstają tu najwyższej jakości drzwi przesuwne wykonane na bazie płyty laminowanej. Tutaj przycinamy płyty meblowe na zamówienie naszych klientów. Przycięte płyty zgodnie z życzeniem klientów oklejamy obrzeżem PCV/ABS, wiercimy w nich otwory pod konfirmaty, zawiasy, mimośrody lub kołki. Wykonujemy projekty szaf z drzwiami przesuwnymi, projekty mebli kuchennych, szafek itp. Zapewniamy najwyższą jakość, terminowe realizacje oraz co najważniejsze niewygórowane, rozsądne ceny.

UWAGA

Dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą w danym dniu pojawić się u nas i zamówić rozkrój płyt meblowych na miejscu zamieszczamy poniżej formularz zlecenia usługi cięcia w formacie Excel 97-2003 oraz PDF. Formularze te umożliwiają po, przesłaniu go do naszej firmy wstępną wycenę zamawianej usługi. Plik Excela należy zapisać na dysku, wypełnić i wysłać do nas mailem rozkroj@remontex.com.pl lub po wydrukowaniu faksem, natomiast plik PDF należy wydrukować, wypełnić ręcznie i przesłać do nas faksem. Oczywiście wypełniamy tylko jeden odpowiadający nam typ formularza. Po otrzymaniu zlecenia nasz przedstawiciel sprawdzi jego poprawność, skontaktuje się z Państwem i przedstawi koszt zlecenia.

Możecie również Państwo zamówić rozkrój płyt online klikając w obrazek z piłą i napisem E-rozkrój Zamów płytę. Po ukazaniu się nowej strony należy wybrać jednostkę miary. Po wybraniu jednostki ukazuje się rozwijana lista płyt i obrzeży. Należy wybrać kolor płyty oraz rodzaj obrzeża. Następnie podać rozmiar i ilości zamawianych płyt. Przy obrzeżowanych płytach podajemy zawsze finalny wymiar jaki nas interesuje nie odejmując grubości obrzeża. Na końcu proszę podać dane niezbędne do kontaktu. Maksymalnie do 24 godzin nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu wyceny i dalszych ustaleń.
Nie masz możliwości skorzystania z powyższych formularzy, zrób szkic na kartce papieru, podaj wymiary. Zdjęcie wyślij do nas na info@remontex.com.pl lub wyślij wiadomość przez messengera m.me/remontex.sklep.stolarnia/

Pozostałe artykułyZabudowa kaloryfera

Galeria realizacji


Post a Comment