Firma REMONTEX sp.j. została założona w 1990 roku przed Danutę i Bożydara Dutkiewicz. Siedziba firmy znajduje się w Bytomiu, jednym z większych miast Górnego Śląska, dogodnie położona w pobliżu głównych dróg tranzytowych. Początkowo firma świadczyła usługi w zakresie remontów i wyposażania mieszkań i domów, dopiero później, stopniowo zaczęła zajmować się także handlem. Głównie w celu obniżenia kosztów zaopatrzenia co z czasem doprowadziło do zmiany charakteru prowadzonej działalności. Obecnie firma świadczy pełny wachlarz usług związanych z importem, konfekcjonowaniem, handlem i dystrybucją okuć i akcesoriów meblowych.

Hurtownia okuć i akcesoriów meblowych REMONTEX sp.j. jest jedną z największych firm, zajmującą się importem i handlem okuciami i akcesoriami meblowymi w Polsce.

REMONTEX sp.j. jest również największą firmą zajmującą się paczkowaniem i dystrybucją towarów tej branży z przeznaczeniem na sprzedaż i prezentację w sieci supermarketów i sklepów detalicznych w Polsce południowej.

Oferta asortymentowa naszej firmy zawiera ponad 2500 pozycji, co umożliwia naszym klientom wybór artykułów ściśle według ich potrzeb. Staramy się być firmą rozwojową i stale powiększamy ofertę towarową oraz grono partnerów handlowych. Dzięki stale zwiększającej się liczbie kontrahentów, zyskaliśmy miano firmy pewnej i niezawodnej, z dnia na dzień coraz bardziej liczącej się na krajowym rynku.


GALERIA FIRMOWA


Już mamy Certyfikat RZETELNA FIRMA !