Drzwi Remontex przesuwne DRP 01

Dla tych z Państwa, którzy nie chcą samodzielnie składać drzwi przesuwnych z dostępnych w firmie Remontex elementów proponujemy zakup gotowych złożonych przez naszych fachowców drzwi przesuwnych. Oferujemy drzwi do szaf wnękowych oraz przesuwne drzwi pokojowe. Zadaniem klienta jest dokonanie pomiaru wysokości i szerokości wnęki lub w przypadku drzwi pomiędzy pomieszczeniami pomiaru wysokości i szerokości otworu drzwiowego. My zrobimy resztę. Dostaniecie Państwo złożone, gotowe do montażu drzwi wraz z odpowiadającym im systemem prowadnic.

MODELE DRZWI PRZESUWNYCH

Poniższe modele drzwi przesuwnych mogą być wykonane z dowolnej płyty meblowej z kolekcji KRONO SWISS za dopłatą i w terminie do 3 tygodni. Odbiór osobisty w siedzibie firmy Remontex.

DRP 01

DRP 01  –  drzwi remontex przesuwne,

drzwi  do typowych framug po drzwiach 80,

Komplet obejmuje:  skrzydło drzwiowe, łożyskowane wózki jezdne, maskownice w kolorze skrzydła oraz instrukcje do samodzielnego montażu

dostępna kolorystyka (od ręki)  – DĄB SONOMA

  • wysokość 2060 mm
  • szerokość 860 mm
  • grubość 18 mm

W asortymencie znajdziecie Państwo drzwi oparte na systemie windowym, które są idealnym rozwiązaniem dla wnęki drzwiowej szerszej od standardowej. Drzwi takie pozwalają na zamknięcie pomieszczenia z oszczędzeniem przestrzeni potrzebnej dla tradycyjnych skrzydeł drzwi.

Poniżej przedstawiamy nasze rozwiązanie.

skrzydło drzwi przesuwnych

maskownica pełna

wpuszczan szyna

Pozostałe artykułyZabudowa kaloryfera

Galeria realizacji


Post a Comment