DRZWI PRZESUWNE

simpleblue

Simpleblue  – to nowa marka produktów na polskim rynku pod patronatem technicznym firmy Sevroll specjalizującej się w produkcji aluminiowych systemów do drzwi przesuwnych w meblarstwie. Simpleblue powstała na bazie nowych rozwiązań technologicznych i doświadczeń wynikających ze współpracy z wieloma producentami mebli.

Produkty został zaprojektowany tak , aby spełniały wszelkie wymogi klientów, oferując to, co najlepsze, czyli dobry produkt z zachowaniem wszelkich standardów w bardzo dobrej cenie.

Warto nadmienić , że systemy Simple posiadają dwuletnią gwarancję.

Systemy Simpleblue to połączenie ekonomii i funkcjonalności. Są one oparte na dolnym układzie jezdnym z łożyskami tocznymi i górnymi  kółkami tworzywowymi obracającymi się na metalowej osi pracujące na podwójnym torze.

Produkt dedykowany jest do płytszych wnęk dzięki zastosowaniu wąskich torów: dolnego ( szer. 44mm) i górnego ( szer. 68mm). Tor dolny i górny Simpleblu dostępny jest w dwóch kolorach: srebrnym i szampanie. Ponadto tor dolny wyposażony jest w maskownicę która ma za zadanie ukryć wkręty mocujące tor do podłoża.

Simpleblue dostępna jest w 3 systemach:

Simple 10 Frame

System ten bazuje  na konstrukcji ramowej i przeznaczony jest do wypełnień płytowych 10 mm, szklanych 4,5 mm lub do lustra 4 mm. W skład systemu wchodzą dwa rodzaje rączek: Fala i Polo,

dostępne w dwóch kolorach : srebrnym i szampanie. Nowatorskim rozwiązaniem jest zastosowanie listwy poziomej górnej Simple 10 także jako łącznika. Obniża to koszty, a jednocześnie nie traci się na wysokiej jakości zabudowy. Dzięki zastosowaniu wąskich torów Simple znacznie zmniejsza się odległość między skrzydłami, a co za tym idzie także przestrzeń zajmowana przez tory w zabudowie . automatycznie powiększa się obszar użytkowy zabudowy.

Simple 18 Frame

Konstrukcja ramowa przeznaczona do wypełnień o grubości 18 mm, również doskonale sprawdza się w przypadku zastosowania wypełnień szklanych  4 i 4,5 mm, a to za sprawą łatwego osadzania  w profilach przy pomocy klina mocującego. Stosując łączniki H25 i H31 Simple, można łatwo mieszać

wypełnienia z płytą 18mm z wypełnieniami szklanymi 4 i 4,5 mm. Skręcany łącznik H31 dodatkowo zwiększa sztywność drzwi. Dla tego systemu dedykowana jest rączka Libra dostępna w kolorach: srebrnym i szampanie. Warto zwrócić uwagę, że kółko dolne jest takie samo jak w Simple 10 Frame, jest to kolejne obniżenie kosztów. Dzięki zastosowaniu wąskiej górnej listwy Simple Frame zdecydowanie zaoszczędzono na materiale i pozwoliło to zastosować specjalny wózek górny montowany w profilu, a nie jak ma to miejsce w konkurencyjnych rozwiązaniach od boku.

Simple 18 Board   

System oparty jest na konstrukcji płytowej i jest przeznaczony do wypełnień o grubości 18 mm i 16 mm w zależności od zastosowanej rączki. W tym rozwiązaniu do wyboru są trzy linie rączek: Fiesta 16 i 18 Decor, Focus 16 i 18 oraz Libra, która jest dostępna w dwóch kolorach: srebrnym i szampanie.

System jest łatwy w montażu, dzięki zastosowaniu wózka dolnego Simple 18 V Board oraz wąskich torów znacznie zmniejszono odległość między skrzydłami.

Przejrzyste instrukcje montażu pozwalają na szybkie wyliczenie wymiarów wypełnień i poszczególnych elementów, a dostępne szablony do nawierceń pomagają w perfekcyjnym montażu skrzydeł drzwiowych.

OKUCIA DO SZAF I DRZWI PRZESUWNYCH MOŻNA ZAKUPIĆ W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM.

Zapraszamy
Pozostałe artykułyZabudowa kaloryfera

Galeria realizacji


Post a Comment